O NAS

Dlaczego warto wybrać Eltec?

W Eltec znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wskoczyć w ekscytujący świat fotografii czy filmowania. To jedyne miejsce w Polsce do przetestowania na miejscu akcesoriów fotograficznych, wideo i elektroniki. Jesteśmy czymś więcej niż sklepem z akcesoriami – oferujemy najlepszy wybór i ceny, profesjonalną obsługę oraz sprzęt.

Prowadzimy sklep internetowy i posiadamy dwa punkty stacjonarne w Warszawie.

Śmiało rozejrzyj się po sklepie i nie wahaj się z nami skontaktować w razie pytań. Podjęcie decyzji o zakupie sprzętu może być trudnym i przytłaczającym zadaniem a my chcemy, aby było to tak proste, jak to tylko możliwe. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i poświęcimy trochę czasu, aby upewnić się, że otrzymujesz dokładnie taki produkt, który odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi.

Naszym celem jest udzielanie perfekcyjnej obsługi klienta, oferując szeroką gamę produktów wysokiej jakości, w konkurencyjnych cenach, wspieranych przez najwyższej jakości wsparcie techniczne. Wszystkie towary będące w naszej ofercie sprowadzamy bezpośrednio od producentów z dalekiego wschodu (Chiny, Hong-Kong, Korea Południowa, Japonia, Tajwan), więc możesz mieć pewność, że kupiony produkt jest przez nas sprawdzony.

Nieustannie poszukujemy nowych produktów w jeszcze lepszej jakości i jeszcze lepszej cenie. Eltec.pl zmienia się na lepsze każdego dnia, między innymi dzięki waszym opiniom i sugestiom. Zawsze jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje.