Doskonale wiemy, że wielu z Was posiada aparat typu Instax, dlatego stworzyliśmy post o przydatnych akcesoriach, aby chwytanie momentów sprawiało Wam jeszcze więcej przyjemności.

1. FUTERAŁ

Pokrowiec doskonale zaopiekuje się Twoim Instaxem podczas transportu oraz przechowywania. Zapewni ochronę przed kurzem, brudem i wszelkiego rodzaju pyłkami, gwarantując utrzymanie sprzętu w czystości, a przy tym ocali przed uderzeniami czy zewnętrznymi czynnikami. Futerał został wykonany z bardzo dużą dbałością o szczegóły, z materiału eko skórzanego, dlatego masz pewność, że posłuży Ci przez wiele lat. W naszej ofercie jest wiele kolorów/wzorów do wyboru, więc możesz być pewny, że znajdziesz coś idealnego dla siebie.

FUTERAŁY: https://eltec.pl/search/FUTERA%C5%81+INSTAX/

2. FILTRY KOLOROWE

Aparaty serii INSTAX dają natychmiastowy efekt. Nie musimy zgrywać zdjęć na komputer, czy oddawać filmu do wywołania – fotki otrzymujemy od razu. Dodatkowe kolorowe filtry pozwolą uzyskać niepowtarzalne efekty, ucząc kreatywności i zapewniając dobrą zabawę. Oferowane filtry są proste i szybkie w montażu. Montuje się je bezpośrednio na obiektyw aparatu. W zestawie znajdują się w filtry o kolorze: pomarańczowym, czerwonym, zielonym i niebieskim.

FILTRY: https://eltec.pl/search/FILTRY+INSTAX/

3. ALBUM

Zatrzymaj na dłużej swoje niepowtarzalne wspomnienia dzięki albumom Instax. Są niewielkich rozmiarów – zawsze można zabrać je ze sobą do plecaka czy torebki. Dodatkowo pomieszczą nawet 100 zdjęć, więc nie pozwól aby Twoje zdjęcia niszczył czas!

ALBUMY: https://eltec.pl/search/ALBUM/