W dzisiejszym poście uciekamy od wszelkiego rodzaju sprzętu do aparatów i kamer – zajmiemy się akcesoriami do telefonu! Nie potrzebujemy profesjonalnego sprzętu, aby uchwycić kilka wspomnień – smartfon w zupełności wystarczy. Czasami potrzebujemy tylko kilka dodatków, żeby poprawić jakość zdjęć.

Dlatego poniżej stworzyliśmy dla Was listę podstawowych akcesoriów do telefonu, które to umożliwią.


MONOPOD


Jeden z najpopularniejszych dodatków do telefonu – służy do robienia autoportretów oraz wykonywania zdjęć z dalszych odległości i wyższej perspektywy. Jest to ratunek, gdy nie ma nikogo w pobliżu, żeby zrobić nam zdjęcia. Zatem warto go mieć przy sobie!

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór monopodów, więc na pewno wybierzecie, który Wam najbardziej odpowiada!

Cała oferta z monopodami: https://eltec.pl/search/monopod/


UCHWYT DO TELEFONU


Dzięki uchwytowi zamocujesz smartfon do każdego sprzętu o standardowym mocowaniu na gwint 1/4 – jak statyw czy właśnie monopod. Poprawiają stabilizację obrazu oraz są dopasowane do każdego typu telefonu.

Całe oferta z uchwytami: https://eltec.pl/search/uchwyt+do+telefonu/


PILOT


Pozwala na robienie zdjęć samemu sobie przy pomocy funkcji Bluetooth i zdalnego przycisku migawki dla smartfonów z systemem operacyjnym Android lub iOS. Koniec z nieostrymi, nieudanymi, niepełnymi, nie mieszącymi się w kadrze lub nienaświetlonymi zdjęciami – dzięki temu urządzeniu możesz o tym już zapomnieć. Zdalny wyzwalacz migawki został zaprojektowany, aby ułatwić robienie zdjęć z dalekiej odległości przy użyciu aparatu w smartfonie.

Pilot: https://eltec.pl/search/gp122/Pilot-wyzwalacz-SELFIE-bluetooth-Android-iOS-GP122.html


LAMPA SELFIE LED

Jeżeli jesteście fanami selfie zdecydowanie musicie to mieć!

Lampa posiada trzy tryby podświetlenia, dzięki czemu dopasujecie moc światła do swoich potrzeb. Jest praktyczna i bardzo łatwa w montażu. System mocowania typu klips pozwala na montaż/demontaż w jednej sekundzie. Lampa pasuje na każdy telefon, niezależnie od wymiaru.

Lampa: https://eltec.pl/search/LAMPA+TEL/Lampa-SELFIE-LED-do-telefonu-z-ladowaniem.html


ZESTAW 4 OBIEKTYWÓW


Zestaw składa się z czterech uniwersalnych konwerterów, przeznaczonych do telefonów komórkowych – jest to idealny dodatek, jeśli lubimy robić zdjęcia i chcemy zwiększyć nasze możliwości!

Co zawiera zestaw?

RYBIE OKO

Nadaje charakterystyczny efekt wypukłego obrazu. Soczewka poszerza stopień widzenia obiektywu – pozwala to na szersze niż dotychczas zdjęcia czy filmy. 

SZEROKI KĄT

Konwerter Wide poszerza pole widzenia o x0,67. Pozwala to na fotografowanie szerszych planów – jest to szczególnie wygodne rozwiązanie przy wykonywaniu selfie!

MAKRO

Umożliwia robienie ostrych zdjęć z bardzo bliskiej odległości, czyli około 1-3cm od obiektu.

TELEOBIEKTYW ZOOM X8

Pozwala na na fotografowanie obiektów znajdujących się w znacznej odległości. Mimo dużych rozmiarów (ok. 8cm długości), pozostaje bardzo lekki i nie przeważa telefonu, zamontowanego np. na małym statywie.