Wczoraj na naszym Facebooku pojawił się konkurs w którym do wygrania jest jedna z naszych lamp pierścieniowych – chcielibyśmy ją zaprezentować i pokazać jej wszelakie zastosowania. Najczęściej jest używana poprzez makijażystki, kosmetyczki czy manicurzystki. Jednak coraz częściej cieszy się uznaniem przy wykonywaniu zdjęć portretowych czy produktowych. W tym wpisie przedstawimy jej wszystkie możliwości i pokażemy jakie efekty uzyskaliśmy.

Co to za lampa?

Lampa pierścieniowa LED RING 18″ 75W 

Co jest w zestawie?


lampa LED
kabel zasilający
dwa demontowane dyfurozy: biały i pomarańczowy
mini głowica kulowa z uchwytem do telefonu
torba do przenoszenia lampy
statyw

Jakie zastosowanie?

1. PORTRET/ MAKIJAŻ

Lampa pierścieniowa to jeden z ważniejszych akcesoriów jakie posiadają makijażystki/blogerki. Idealnie oświetlimy twarz danej osobie – dzięki ściemniaczowi możemy manipulować światłem co pozwoli nam uzyskać pożądany efekt. Dodany do zestawu pomarańczowy dyfuzor daje nam cieplejszy odcień – najbardziej przydatny, gdy chcemy zrobić zdjęcie w tonach zachodzącego słońca.


ZDJĘCIE BEZ WŁĄCZONEJ LAMPY

Brak oświetlenia sprawia, że nasze zdjęcie jest niewyraźne i bardzo ciemne.

ZDJĘCIE Z BIAŁYM DYFUZOREMPostać jest wyraźna oraz doświetlona. Pojawiły się większe kontrasty, a wokół źrenic widać odbicie naszej lampy, co podkreśla oko osoby fotografowanej.

ZDJĘCIE Z POMARAŃCZOWYM DYFUZOREM

W tym przypadku uzyskujemy ciepłe, kontrastowe barwy.

2. LAMPA DLA MANICURZYSTEK

Sprawdzi się nie tylko makijażystkom czy kosmyczkom, manicurzystki też śmiało mogą pracować z lampami pierścieniowymi – idealnie doświetlą dłonie z każdej strony.3. FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Jest to szybkie, praktyczne rozwiązanie – potrzebujemy tylko lampy i naszego tła. Dzięki okrągłej budowie, mamy doświetlenie z każdej strony co niweluje nam cienie – najlepszy patent, gdy nie mamy za wiele czasu oraz wiedzy jak obrabiać zdjęcia.
Na naszym Facebooku konkurs trwa do końca tygodnia (16.06.19), gdzie do wygrania jest właśnie ta lampa. Więcej szczegółów znajdziesz na naszym fanpage. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.

Link do konkursu: https://www.facebook.com/EltecFoto/photos/a.408636389176387/2920323804674287/?type=3&theater

Link do lampy: https://eltec.pl/search/led+ring+18/Lampa-pierscieniowa-LED-RING-18-75W-SCIEMNIACZ-3200K–5500K.html