W naszej ofercie znajdziesz nie tylko akcesoria do fotografii czy video – również miłośnicy komputerów, gier, elektroniki odnajdą coś dla siebie. Dbamy o to żeby nasze produkty spełniały oczekiwania klientów, dlatego uważnie słuchamy ich potrzeb. Coraz częściej mamy przyjemność testować nowości technologiczne, które potem trafiają do naszej oferty i cieszą się niesamowitym odbiorem. Wiemy, że coraz bardziej popularny staje się świat gamingu, dlatego w dzisiejszym poście chcielibyśmy pokazać kilka produktów związanych z grami.

1. Gogle VR


Marzyłeś kiedyś, aby przenieść się w świat ulubionej gry czy filmu?

To właśnie oferują nasze okulary VR, dzięki którym przeniesiesz się w świat wirtualnej rzeczywistości. Obecnie bardzo szybko rozwija się kategoria gier i filmów wykorzystujących tę technologię – co pozwala nam wejść w role naszego ulubionego bohatera, patrzeć jego oczami oraz uczestniczyć w akcji.

Jak to działa?

Nasze okulary wykonane zostały solidnie z trwałych materiałów. Urządzenie nie wymaga instalacji. Wystarczy włożyć do środka telefon, mocując na przyssawkach wewnątrz i zacząć odtwarzanie wybranych filmów. Instalacji wymaga jedynie aplikacja dedykowana do smartfonów z systemem Android oraz iOS.

Na górze okularów znajdują się dwa wystające sterowniki, dzięki którym możemy regulować rozmieszczenie soczewek. Dzięki temu okulary będą dobrze współpracowały z telefonami o różnych rozmiarach.

Posiadają miękką gąbkę w miejscu umieszczania przy twarzy, co gwarantuje komfort użytkowania. Opaska mocująca na głowę posiada regulację długości, dzięki czemu można ją w prosty sposób dopasować, aby była wygodna przy zakładaniu. Po bokach okularów znajdują się otwory, które gwarantują odpowiednią wentylację urządzenia.


Zdobędziecie u nas 2 rodzaje takich gogli VR:

WERSJA CZARNA: https://eltec.pl/search/vr/Gogle-okulary-3D-VR-czarne.html

WERSJA BIAŁA: https://eltec.pl/search/vr/Gogle-okulary-3D-VR-BOX-II-bialo-czarne.html


2. MYSZ WERTYKALNA


Jesteś osobą, która dużo czasu spędza przed komputerem? Czujesz czasami dyskomfort w nadgarstku? Problem rozwiązany! Mysz wertykalna została stworzona po to, aby utrzymywać naturalną pozycję ręki – co pozwala nam bezboleśnie spędzić wiele godzin przed komputerem. Podczas użytkowania myszy pionowej dłoń i nadgarstek układają się w linii prostej, efektywnie wpływając na pracę stawów. Wygodny chwyt i rozlokowanie klawiszy (na grzbiecie myszy oraz pod kciukiem) sprawiają, że wielogodzinna praca staje się ergonomiczna oraz nieodczuwalna dla naszej dłoni.

Mysz posiada na szczycie przycisk, umożliwiający zmianę DPI. Odczuwalne skoki na skali 800 – 1200 – 1600DPI pozwalają dopasować styl pracy do potrzeb: od spokojnych czynności, czy precyzyjnych prac graficznych, do intensywnej rozgrywki podczas gier video!

Część, do której przylega dłoń, została pokryta prążkowanym, przyjemnym dla skóry tworzywem, dzięki czemu mysz nie wyślizguje się i pewnie leży w dłoni. Demontowana podkładka pod nadgarstek dodatkowo poprawia komfort pracy, zwłaszcza jeśli na co dzień nie korzystamy z miękkiej podkładki.

Link: https://eltec.pl/search/mysz+wertykalna/Bezprzewodowa-wertykalna-mysz-optyczna-M618.html

3. SŁUCHAWKI GAMINGOWE


Szumy, hałasy, niechciane dźwięki podczas grania?

Nas też to irytuje! Dlatego mamy dla Ciebie słuchawki, stworzone z myślą o gamerach, które pozwolą odciąć się od otoczenia.

Słuchawki zostały zaprojektowane w celu idealnego odwzorowania rzeczywistych, realistycznych i przestrzennych odgłosów, towarzyszących nowoczesnym produkcjom wirtualnej rozrywki. Duże otwory na uszy zapewniają komfortowe korzystanie nawet przez wiele godzin bez uczucia dyskomfortu! Jednocześnie, skutecznie odcinają gracza od świata zewnętrznego, pozwalając mu skupić się tylko na zabawie. Posiadają  również zintegrowany mikrofon (z lewej strony), co jeszcze bardziej podnosi ich funkcjonalność! 

Słuchawki posiadają długi 2 metrowy, elastyczny kabel, odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki łączności kablowej dźwięk jest czysty i niezakłócony – co często jest problemem słuchawek bezprzewodowych, np. z modułem bluetooth, które potrafią gubić dźwięk.

LINK: https://eltec.pl/search/s%C5%82uchawki/Sluchawki-gamingowe-dla-graczy-z-mikrofonem-RS71.html